Chrześcijański Zespół Muzyczny „TERAZ”

 

Witaj na stronie z piosenkami religijnymi w wykonaniu zespołu „Teraz”.

Przyznasz, że nazwa jest bardzo prosta, a jednocześnie daje do myślenia. Żyjemy w ciągłym zabieganiu myśląc o przyszłości. Wciąż snujemy plany na jutro, pojutrze, czasem nawet na czas emerytury. Nie wiemy, czy Bóg w swojej łaskawości pozwoli nam wyprostować nasze ścieżki do czasu kiedy nas zawoła do siebie.

Teraz jest najważniejsze. Bo właśnie tylko to możemy zmieniać. Być teraz oznacza mieć świadomość dobra i zła. Teraz być szczęśliwym i teraz dawać z siebie – nie później, nie za chwilę.

Nasz zespół zmienia się bardzo często. Każdy z nas zaczął swoją radosną służbę grania i śpiewania na Mszach Świętych w innym momencie życia i czasu. Ale jesteśmy teraz razem i teraz chcemy to robić najlepiej jak potrafimy. Tu na tej stronie chcemy dzielić się naszymi małymi sukcesami.

Będzie nam bardzo miło, jeśli w komentarzach do nagrań napiszesz coś o sobie, swoich wykonaniach, czy przydały się teksty z funkcjami, co Ci się podoba lub nie w naszych aranżacjach.

Pozdrawiamy
Chrześcijański Zespół Muzyczny „TERAZ”
z parafii Zmartwychwstania Pańskiego w Bydgoszczy

 

Bydgoszcz Chrześcijański Zespół Muzyczny TERAZ z parafii Zmartwychwstania Pańskiego. Uwielbiamy Pana Boga na Mszach Świętych. www.teraz-gra.plZespół „TERAZ” 2017-11-30

Od lewej
Marek Szymankiewicz – bas
Mariusz Nuszkowski – akustyk, realizator
Zuzanna Kwiatkowska – śpiew,
Andrzej Haliniak – gitara solowa, śpiew
ks.Henryk Michalski – duszpasterz zespołu
Janek Kwiatkowski – przeszkadzajki
Alicja Kwiatkowska – śpiew, instrumenty klawiszowe
Mieczysław Romaniuk – perkusja
Marek Kloska – gitara prowadząca, śpiew

 

Posłuchaj w naszym wykonaniu

Piosenki religijne