Dodaj opinię

Napisz proszę swoją opinię o naszym zespole i o tym co robimy. Także jeśli coś Ci się nie podoba. To dla nas ważne. A jeśli pomagamy Ci być bliżej Pana Jezusa, to także napisz o tym. Będzie to dla nas zachęta, aby robić to jeszcze gorliwiej.

W sieci krąży wiele niechcianych informacji, SPAMu,
dlatego Twoja opinia pojawi się dopiero po sprawdzeniu.

Serdecznie dziękujemy. Bóg zapłać!
Zespół „TERAZ”

Oto kilka opinii z ankiet

Super zespół:)Tak, trzymać:)Gdy gracie podczas mszy, to od razu serce się raduje i jest motywacja, by jeszcze mocniej wielbić Pana:)

Kasia Rutka

 

Świetnie, że powstała taka strona. Bardzo lubię jak gracie i dobrze Wam to wychodzi. Waszymi fanami są też nasze dzieci. Jeśli na stronie będą pojawiać się nagrania i teksty, to na pewno będzie to dla nas zachętą do domowego śpiewania. Z repertuaru chrześcijańskiego dla dzieci znamy ładną płytę „Rycerze światła” Mocnych w Duchu – może coś Wam przypadnie do gustu.

Jacek Marczak

 

Bardzo dobry pomysł z tą stroną internetową. Wiele ciekawych informacji. Zespół  nastraja nie tylko instrumenty ale i duszę ?  Pozdrawiam i powodzenia.

Maciej

 

T rud przygotowań
E wangelizacja przez śpiew
R eprezentacyjna Ekipa muzyczna
A ksamitne głosy
Z espół na każde ucho 😉

Kasia Staszczyk

16 komentarzy

 1. Jestem pod wielkim wrażeniem tego, co robicie. Waszego zaangażowania w wyśpiewywaniu dobra i miłości Pana Boga. W tym wszystkim jest wiele radości, ale też zadumy i refleksji. Piosenkami tworzycie wspaniały klimat Mszy Świętej. Każdy może zaśpiewać, ale nie każdy tak, jak robicie to Wy. Słowa i tak nie wyrażą tego, co gra mi w duszy. Jak już się przywitamy z księdzem Heniem, to wchodząc do kościoła zawsze patrzymy, czy jesteście. Mój syn Bartek mówi wówczas „Jest Pan Marek z zespołem” i już wszystko wiadomo:-)
  Wasze płyty z piosenkami mam zawsze w samochodzie. Nieraz dużo jeżdżę, dlatego mam okazję je słuchać i śpiewać. Dobrze, że nikt w tym czasie tego nie słyszy, bo głos mam okropny:-) W każdym razie mam takie poczucie, że jeździcie ze mną .
  Zawsze chciałem to Wam powiedzieć i wiele razy sobie to obiecywałem, ale ciągle stawało coś na przeszkodzie: Cieszę się, że jesteście:-) i Dziękuję Wam za … Teraz

  1. Cześć Robert.

   Chociaż znamy się od dawna, to jednak rzadko rozmawiamy. Nie wiedziałem, że tak ważne jest dla Ciebie to co robi zespół „TERAZ”.

   Dziękuję za tak bardzo budującą opinię. Po prostu: Chce się grać 🙂

   Pozdrawiam
   Marek

 2. Również jestem pod wielkim wrażeniem tego co robicie, cieszę się, że takich zespołów jest coraz więcej – które chcą grać na chwałę Pana 🙂 Sam prowadzę zespół gospelowy od pół roku i wiem jakie jest to odpowiedzialne zadanie grając na chwałę Bożą 🙂 Życzę sukcesów i powodzenia 🙂
  Pozdrawiam
  Michał

 3. Gratuluję świetnego pomysłu, by z zespołem (i ks. Heniem) wyjść do słuchaczy (fanów) w internecie. Zespól jest niezwykły, a Msza Św. z Waszym udziałem jest pełna radości. Wasza wyjątkowość przejawia się też w tym, że nie tylko lubicie grać i śpiewać, ale że chętnie próbujecie wciągnąć w to innych. Piosenki niejednokrotnie są tak dobierane, by śpiewać mogli wszyscy – co wielu chętnie czyni.
  Pozdrawiam serdecznie i niecierpliwie czekam na płytę z kolędami

 4. Bardzo mile wspominam wasz występ w Smukale w ubiegłym roku.Dziękuję Wam. Pokazaliście i uzmysłowiliście mi że warto coś robić dla innych, czy to śpiewając czy grając czy może pomagając innym w innej formie, korzystajac z talentów które posiadamy. Szkoda że w tym roku Was nie będzie.

 5. …a ja dopiero teraz dotarłam na Waszą stronę…przy porządkach wpadła mi w ręce „wizytówka” z adresem strony i hasłem… Niestety nie zdążyłam już zagłosować na kolędę, ale bardzo się cieszę, że trafiłam na tę stronę. Jest po prostu super! Miło usłyszeć słowa księdza Henia po tak długiej przerwie wakacyjnej… super usłyszeć Wasze – Teraz -brzmienie pełne mocy, optymizmu i wiary!!! DZIĘKI, ŻE JESTEŚCIE!!! 🙂 Czapki ( i kapelusze 🙂 ) z głów!!! Pozdrawiam!

 6. Miałem okazję kilkakrotnie już przesłuchać Waszą płytę:-) Chciałem bardzo pięknie za nią podziękować. Oczywiście jak zawsze słychać w niej bardzo profesjonalne wykonania. Najbardziej podobają mi się Kołysanki…
  Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia chciałem życzyć całemu Zespołowi błogosławieństwa Bożego i radości z każdej chwili wigilijnego wieczoru, a w Nowym 2017 Roku wielu ciekawych wyzwań, spełnienia najskrytszych marzeń i… ZDROWIA.

 7. Wspaniały zespół, profesjonalne wykonanie, niesamowite zaangażowanie podczas mszy sw, gdzie namawiacie wszystkich do wspólnego śpiewania. Zawsze jak wchodzę do kościoła to tylko zerkam czy jestescie
  😊 Msza swieta z udziałem ks. Henryka i Was jako oprawy muzycznej to nieslychane przeżycie duchowne. Jest uroczyscie, radosnie. Serce i dusza sie raduje. Dziękuję za ten cudowny czas jakim jest msza święta w niedzielę z Wami.

 8. Bardzo cieszy mnie zaangażowanie Waszego Zespołu w życie Kościoła! Wasza muzyka jest nie tylko pokarmem dla uszu, ale i dla duszy. Podoba mi się to że dzielicie się podczas Mszy Świętej swoimi talentami. Swoją obecnością pomagacie radośnie przeżyć niedzielną liturgię. Mogę to potwierdzić tym, że jako ministrant stojąc przy ołtarzu widzę jak wierni spoglądają na Was, a na ich twarzach można zauważyć zadowolenie… Cieszę się że mogę Wam pomagać przy znoszeniu sprzętu po mszy. Sprawia mi to ogromną radość! Również znając się osobiście super jest zawsze razem pogadać. Cenię otwartość i wiarę Waszego Zespołu. Mam nadzieję że w najbliższym czasie ukaże się nowa płyta Zespołu „TERAZ”!

 9. Przepraszam,że nie będę aż tak wielopiśmienny jak co niektórzy wyżej-trudno nie zwrócić uwagi na Wasz zespół co niedzielę o 11:00 super że tam jesteście!!I tak 3mać!!

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *