Nagłośnienie, akustyka, nagrywanie, odsłuch, miksowanie, mastering

Te wszystkie czynności łączy jedna osoba – Mariusz Nuszkowski. On zawsze znajduje czas, mimo prowadzenia własnej firmy, aby spotkać się z nami, rozstawić i wyregulować sprzęt audio. Cierpliwie znosi nasze artystyczne fanaberie. Mimo, że nie stoi przy mikrofonie i nie gra na gitarze, to bez niego zespół „TERAZ” nie istnieje.

Rozwój tego zespołu zaczął się od momentu, kiedy pojawił się Mariusz i poważnie zajął się tym jak nas słychać i w jaki sposób nagrywają się nasze głosy i instrumenty.

Rozstawienie i wypróbowanie sprzętu przed Mszą Świętą zajmuje nam co najmniej pół godziny.
Odpowiednie wyregulowanie tego co słyszy zespół na odsłuchu, tego co słychać w kościele z naszych dużych kolumn i tego co nagra się to trzy różne światy. A Mariusz znakomicie porusza się w każdym z nich i we wszystkich równocześnie. Ostatnio doszedł jeszcze czwarty świat – miksowanie naszych nagrań w mini studio garażowym.

Cieszymy się, że mamy takiego pasjonata.

One comment

  1. Zawsze powtarzałem, że skoro na niczym nie gram, nie śpiewam i nie mam słuchu to sobie chociaż gałeczkami pokręcę. Teraz doszła jeszcze myszka. Dobrze, że lubię zwierzaki 🙂
    A tak poważnie to całym motorem zespołu był, jest i będzie Marek Kloska wraz z całym zapleczem rodzinnym !!! Wielkie dzięki za entuzjazm i poświęcony czas !!!
    Podziękowania należą się także, a w zasadzie przede wszystkim naszym Paniom, które dzielnie wspierają swoje duże dzieci 🙂

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *