Wakacje – start

W tym tygodniu kończy się rok szkolny. Rozjeżdżamy się na urlopy i wakacje, nad czym szczególnie ubolewa ks.Heniu. Aby zmierzyć rozmiar tej rozłąki, nasz duszpasterz policzył miesiące, tygodnie, dni, godziny, minuty, a nawet sekundy do następnej wspólnej Eucharystii. Mało tego wiemy także ile dokładnie uderzeń serca dzieli nas od chwili ponownego spotkania.
Jednak tak poważnie nie martwimy się, ponieważ to Pan Bóg wymyślił Niedzielę [ i pewnie też wakacje 🙂 ], abyśmy mogli naładować nasze „akumulatorki”.

Jesteśmy szczęśliwi, że Pan Jezus nie robi sobie wakacji i czeka na nas codziennie w kościele. Na Mszę Świętą możemy przyjść wszędzie tam gdzie biją dzwony kościoła. Tak więc w następną niedzielę nie wszyscy spotkamy się z księdzem Heniem, ale na pewno zobaczymy się z Panem Jezusem w Eucharystii – w tym, albo innym kościele.

A zespół TERAZ, z tej okazji, że w wakacje nie przygotowujemy się do grania i śpiewania na Mszach Świętych zamierza nagrać swoją drugą płytę. Jeśli chcecie, żeby była „fajna” to jak przypomnicie sobie o nas, to się pomódlcie, aby dobrze nam się nagrywało.

Do zobaczenia w każdą niedzielę z Panem Jezusem.
A za 10 tygodni w Naszej Wspólnocie Parafialnej o godzinie 11:00.

Poniżej kilka fotek z dzisiejszej Mszy Świętej, które zrobił Krystian Romaniuk.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *